Bastex

Haft komputerowy

Biuro:
93-231 Łódź
ul. Dąbrowskiego 225/243

Aby umówić spotkanie proszę dzwonić:

602­ 899 600

GG: 3345769
gadu gadu - haft komputerowy

e-mail: bastex@haft.dico.pl

Realizacja zamówienia

Haft komputerowy jest złożoną operacją wymagającą fachowego przygotowania. Biorą w nim udział pracownicy o różnych specjalizacjach.

Etapy powstawania haftu komputerowego:

  • Zapoznanie się z projektem i ocena możliwości i sposobu jego wykonania; Nasi projektanci zapoznają się z projektem i ocenią czy nadaje się on do wykonania haftem, a jeśli tak to jaką powinien mieć wielkość (im większy haft tym łatwiej go wykonać, ponieważ czasami nie da się wyhaftować bardzo małych liter lub drobnych szczegółów), jakich użyć ściegów i jakich nici.
  • Wykonanie projektu haftu; Przy użyciu specjalnego oprogramowania projektanci przerabiają wysłany przez Państwa obrazek na projekt haftu zrozumiały przez maszyny hafciarskie. Oprogramowanie, którego używamy pozwala nam na bardzo dokładną edycję, dosłownie co do nakłucia i dziesiątych części milimetra. Pozwala nam także zasymulować jak będzie wyglądał gotowy haft.
  • Przesłanie projektu do klienta; Przesyłamy do wglądu symulację komputerową haftu, aby klient mógł się z nim zapoznać. Proszę pamiętać, że my nie wgrywamy pliku z obrazkiem prosto w maszynę lecz musimy go praktycznie on nowa zaprojektować, dlatego też projekt może się nieznacznie różnić od przesłanej do nas grafiki.
  • Przeniesienie wzoru na maszynę hafciarską i wykonanie haftu; Po zaakceptowaniu wzoru, przenosimy go na maszynę hafciarską, która automatycznie wyszywa go na danym materiale. Gęstość i precyzja takiego haftu jest bardzo duża, dla przykładu niewielkie logo (ok. 10 x 5 cm) to ok. 10 000 nakłuć maszyny i kilkanaście metrów nici.
  • Końcowa obróbka; Wycięcie łączących nici, sprawdzenie czy wszystko zostało wyhaftowane prawidłowo, prasowanie, pakowanie.

 

Wystarczy, że masz pomysł!

W kilku prostych krokach możesz go zrealizować; Prześlij nam wszystkie informacje pocztą e-mail i zaczekaj na odpowiedź. Gdy zdecydujesz się na zakup - przystępujemy do prac projektowych pod maszyne hafciarską.

Otrzymasz gotowy projekt - komputerową symulację zamawianego haftu. Czekamy wówczas na zatwierdzenie i/lub ewentualne korekty. Nad projektem pracujemy aż do osiągnięcia oczekiwanego, zadowalającego efektu. Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu przystępujemy do realizacji zamówienia

Na wykonanie potrzebujemy ok. 5-10 dni roboczych w zależności od wielkości zamówienia oraz aktualnego obłożenia maszyn.