Bastex

Haft komputerowy

Biuro:
93-231 Łódź
ul. Dąbrowskiego 225/243

Aby umówić spotkanie proszę dzwonić:

602­ 899 600

GG: 3345769
gadu gadu - haft komputerowy

e-mail: bastex@haft.dico.pl

Polecamy

Na tej stronie polecamy różne firmy, niekoniecznie związane z haftem komputerowym, które poznaliśmy jako solidne lub poleciły je nam jako takie zaufane osoby z kręgów biznesowych.

Auto Szkoła - Prawo jazdy zdobyte w tej autoszkole zapewnia bezpieczne, świadome i komfortowe korzystanie z dróg. Z wszystkich dróg - Łódź, Polska, Europa, świat. Ponadto sama nauka jazdy to czysta przyjemność, jak relacjonują szczęśliwi, świeżo upieczenie, zdobywcy prawa jazdy i wychwalają właścicielkę ośrodka, Panią Renatę.

Części zamienne KIA - Hurtownia części zamiennych do samochodów KIA, Łódź. Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Firma oferuje także usługi naprawy samochodów - mechanika pojazdowa oraz blacharstwo i lakiernictwo.

Pokoje pracownicze - noclegi - Baza noclegowa Saxonia, Łódź, oferuje noclegi o wysokim standardzie:
Estetyczne pokoje 2, 3, 4, 5 - osobowe.
W każdym pokoju TV.
Aneks jadalny z wyposażeniem.
Duży i bezpłatny parking na bezpiecznym, ogrodzonym terenie.
Pełny węzeł sanitarny (WC, prysznice).

Ubrania robocze i ochronne - Firma „Kolor”, Łódź. Kompleksowe zaopatrzenie w artykuły BHP; Ubrania, buty robocze i ochronne. Ochrona głowy, słuchu. Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Firma prowadzi ponadto sprzedaż tkanin - drelich i flanela. Na ubrania robocze i tkaniny oferuje nadruki firmowe.

Producent dresów - Firma „Drespol”, Zgierz koło Łodzi. Drespol jest firmą rodzinną istniejącą na rynku od 1990 roku, zajmującą się produkcją i sprzedażą odzieży dziecięcej i młodzieżowej; bluzy dresowe, dresy kompletne, spodnie dresowe, t-shirty. Na odzieży reklamowej i pozostałej stosuje naszywki ozdobne i emblematy nanoszone w technologiach: maszynowy haft komputerowy, flokowanie, sitodruk, haft połączony z sitodrukiem, transfer, dżety, czy ćwieki dając bogaty wybór wzorów.
Zgierz - Łódź - Polska - Europa.

Blacharstwo i lakienictwo - Firma „Wankiewicz”, Łódź. Jest firmą rodzinną istniejącą od 1990 roku, od początku w branży blacharstwo i lakiernictwo samochodowe. Naprawy blacharskie i lakiernicze realizowane są z największą dbałością o efekt końcowy. Zatrudnieni blacharze i lakienicy to bardzo dobrzy, doświadczeni specjaliści. W firmie można załatwić szybko wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniem, likwidacją szkody, holowaniem. Wankiewicz wykonuje również pięknie projektowane lakierowanie atystyczne - airbrush.

Wesela, organizacja przyjęć - „Saxonia”, Łódź. Jest firmą istniejącą od wielu lat na łódzkim rynku weselnym, od początku w branży sale balowe, organizacja uroczystości weselnych, komunijnych, balów sylwestrowych i innych. Wszystkie bale i inne imprezy realizowane są z największą dbałością o efekt końcowy. Zatrudnieni kucharze, kelnerzy to bardzo dobrzy, doświadczeni specjaliści. Przemiła właścicielka już na etapie rozmowy wstępnej stwarza przyjazną, sympatyczną atmosferę. Udziela wielu cennych rad.

Prywatny detektyw - Agencja detektywistyczna „Tracker”, Łódź. Detektyw Jan Marek Kubus świadczy usługi w szerokim zakresie. Sprawy rozwodowe, śledzenie osób i samochodów, poszukiwanie mienia i osób, audyt bezpieczeństwa firm i instytucji, wykrywanie podsłuchu, gromadzenie dowodów w sprawach karnych i cywilnych.

Grawer Łódź - Znakomita firma grawerska zajmująca się także profesjonalnie usługami: płatnerstwo, jubilerstwo, itp. „D'ORO” Metaloplastyka Grawerstwo to wyspecjalizowana pracownia z dużym doświadczeniem. Jej metaloplastyczne, grawerskie, jubilerskie produkty cenione są wśród organizatorów imprez sportowych, agencji reklamowych, organów administracji rządowej, wojska polskiego, policji, kolekcjonerów, organizacji społecznych.