Bastex

Haft komputerowy

Biuro:
93-231 Łódź
ul. Dąbrowskiego 225/243

Aby umówić spotkanie proszę dzwonić:

602­ 899 600

GG: 3345769
gadu gadu - haft komputerowy

e-mail: bastex@haft.dico.pl

Maszyny

Do realizacji zamówień korzystamy ze znakomitych maszyn haftujących (hafciarek) marki Brother. Maszyny te zostały zaprojektowane z myślą o trudnych hafciarskich wyzwaniach.

Brother - maszyna haftująca

Hafciarki dają ogromne możliwości tworzenia i edycji wzorów złożonych z grafik i napisów. Do wyboru mamy kilkanaście alfabetów, wiele czcionek oraz szereg innych konfiguracji. Można układać teksty na wiele sposobów, obracając o dowolny kąt, zmieniać ich wielkość, itp.

Sześcioigłowe głowice maszyny wykonują haft komputerowy w dowolnych kolorach z systemu definiowania zmian kolorów nici.

Posiadając duże zasoby projektowe oraz takie możliwości projektowania i wykonania jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde życzenie klienta.

maszyna do haftu komputerowego maszyna do haftu komputerowego maszyna do haftu komputerowego

Brother jest międzynarodowym koncernem zatrudniającym ponad 20 000 osób; Posiada 38 biur sprzedaży, w tym 18 w samej Europie, a produkcja prowadzi w 18 fabrykach na wszystkich kontynentach.

Brother jest wiodącą marką na rynkach Europy w segmentach: laserowych urządzeń wielofunkcyjnych i laserowych drukarek monochromatycznych. Jest również niekwestionowanym liderem w produkcji nowoczesnych maszyn do szycia i haftowania powszechnego użytku.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

haft komputerowy haft komputerowy haft komputerowy